ZASTOSOWANIE PRZEMYSŁOWE

 • CZYSZCZENIE ZBIORNIKÓW PRZEMYSŁOWYCH

  Firma SUPERBAU aplikując na terenie całego kraju izolacje przemysłowe składające się z systemu polimoczników w zbiornikach technologicznych. Bardzo dużą wagę przywiązuje do właściwego przygotowania powierzchni betonu lub stali.

  W nowych zbiornikach betonowych przygotowanie powierzchni polega na zdjęciu mleczka cementowego co przy metodzie HYDROBLASTIGU zapewnia dużą skuteczność i niespotykaną dotychczas szybkość wykonywanych prac. Mając na uwadze fakt że izolowane przez firmę „SUPERBAU” zbiorniki przemysłowe mają często łączną powierzchnię powyżej 10 tys m. kw. to wydajność metody HYDROBLASTINGU jest niezwykle istotna.

 • CZYSZCZENIE KONSTRUKCJI STALOWYCH

  W świetle obowiązujących w naszym kraju norm, wszelakie konstrukcje stalowe winny być należycie konserwowane. Firma „SUPERBAU” wykonuje usługi oczyszczania konstrukcji stalowych ze starych powłok metodą HYDROBLASTINGU. Pod ultra wysokim ciśnieniem do 3000bar  jesteśmy w stanie wyczyścić każdą powierzchnię konstrukcji stalowej.

  W zależności od potrzeb wykonujemy także HYDROPIASKOWANIE. W tym procesie materiał ścierny podawany jest w otulinie wodnej dzięki czemu eliminujemy efekt pylenia.

 • CZYSZCZENIE BETONU, USUWANIE BETONU,KUCIE BETONU, ANTYKOROZJA

  Firma „SUPERBAU” za pomocą urządzeń najnowszej generacji do HYDROBLASTINGU I HYDROMONNITORINGU jest w stanie usunąć beton z konstrukcji żelbetowych z pozostawieniem zbrojenia. Następnie z pomocą nowoczesnej chemii budowlanej zabezpieczamy antykorozyjnie stalowe elementy. Za pomocą wysokowydajnych agregatów do zapraw wykonujemy reprofilację całej konstrukcji.

  Należy pamiętać że czyszczenie i usuwanie betonu za pomocą urządzeń do HYDROBLASTINGU wytwarzających ultra wysokie ciśnienia wody do 3000 bar, nie powoduje uszkodzeń otaczającej infrastruktury i elementów stalowych będących częścią konstrukcji.

Stanisław Świtalski - tel. 726 942 401 | Artur Ślusarczyk - tel. 603 514 845
Powered by Quick.Cms | design: Zakładanie stron | Info o Cookies |